top of page

Naše služby

Keramika a její zpracování

Keramika je naše vášeň. Pomůžeme vám vybrat vhodný formát, dekor, povrchovou úpravu a způsob nařezání v ploše.  Velkoformátové desky dle vašeho zadání rozřežeme vodním paprskem a následně osadíme přímo ve vašem prostoru. Od nás dostáváte kompletní servis od výběru až po montáž.

artigiani8.jpg__638x380_q85_crop_subsampling-2_upscale.jpg
20220406_092130.jpg

Vzorkovna

Pro architekty a interiérové designéry máme připrave-ný showroom se vzorky a místem k jednání s možností multimediální prezentace. Přiveďte si k nám své zákazníky a přímo na místě vyberte a odsouhlaste keramické materiály a interiérové doplňky pro váš projekt. Kontaktujte nás a rezervujte si svůj čas v našem showroomu.

Pokud Vás oslovily naše velkoformátové desky INALCO v jiných variacích interiérového využití, rádi pro Vás zařídíme výrobu kuchyňského či konferenčního stolu v kombinaci s vybraným designem dřeva či oceli. Případně ve spolupráci s vašimi truhláři zařídíme výrobu a instalaci stěnových či nábytkových segmentů. O všech variantách Vás rádi informujeme v rámci návštěvy našeho showroom v Liberci. Případně nás můžete kontaktovat telefonicky či e-mailem.

Prodej bytových doplňků

Snoubení designu a funkčnosti je naší hlavní motivací v oblasti nabídky interiérového vybavení.

V oblasti sanity Vám nabízíme exkluzivní výběr značky ZENON a INALCO.

V rámci doplnění nabídky výroby kuchyňských desek INALCO pak také dřezy a baterie renomované britské značky 1810 Company.

Mobalpa-AxixUno-700-in-Dekton-Trillium-Tech-3-1024x768-1.jpg
bottom of page