top of page

Nabízíme vám keramické obklady od renomovaných světových značek. Vyberte si z různých motivů, které utvoří tu správnou náladu ve vašem interiéru. Vytvořte si příjemné místo k životu. Keramika je vhodná nejen na zdi a podlahy, ale je možné ji použít jako pracovní desku v kuchyni, nalepit ji na skříňová dvířka nebo ji položit na desku jídelního či konferenčního stolu. Přijďte do našeho showroomu, kde vám rádi ukážeme současné trendy v interiérovém designu.

fap_logo_arancione_1_.png
tap.png
tap.png

Neustálý výzkum budoucích trendů a materiálů umožňuje italskému výrobci FAP navrhovat keramiku, která nabízí to nejlepší z italské tradice a současného designu. Více než 30 okouzlujících kolekcí, od tradičních formátů až po velkoformátové desky. Obklady do koupelny s originálními texturami v lesklém nebo saténovém provedení, podlahové obklady z porcelánové kameniny s efektem mramoru, dřeva, betonu, pryskyřice nebo kamene. Ke každé kolekci je k dispozici také odpovídající sada dekorativních lišt, aby bylo dosaženo toho správného konečného vzhledu a konkrétních architektonických řešení.

Aktuální kolekce si můžete prohlédnout zde - koupelny, kuchyně, interiéry a exteriéry.

inalco.png
tap.png
tap.png

Inalco je světově proslulý španělský výrobce keramických obkladů a dlažeb zakládající si na exkluzivitě, elegantním designu a v ne-poslední řadě šetrnosti k životnímu prostředí. Specializuje se primárně na velké a ultratenké formáty (iTop, iSlimm), jejichž unikátní povrchy, označené jako MDi (Minerals, Design, innovation), vykresluje a do hloubky probarvuje pomocí technologie digitálního tisku. Díky tomuto inovativnímu a ekologicky udržitelnému výrobnímu procesu lze jeho produkty bez nadsázky označit za revoluční. 

Aktuální kolekce si můžete prohlédnout zde.

polis-logo-black.webp

Polis Ceramiche SpA je italská značka, která se na světové keramické scéně již více než 45 let odlišuje technickou a estetickou kvalitou svých výrobků z keramiky a porcelánové kameniny. Polis Ceramiche, která se zrodila z podnikatelské vize současných vlastníků, je dnes přední společností ve výrobě a distribuci keramických obkladů a dlažeb na podlahy a stěny pro obytné i komerční budovy.

Inspirujte se přírodním kouzlem dřeva a kamene, nadčasovou elegancí mramoru, industriální směsí betonu a kovu nebo starodávnou tradicí majoliky, mozaiky a cihel .

Aktuální kolekce materiálů si můžete prohlédnout zde.

tagina.png

Od roku 1973 je společnost Tagina symbolem italského pojetí výroby keramiky. Představuje spojení mezi řemeslnou tradicí a inovativní technologií výroby za použití nejmodernějších současných postupů. Tím dosahuje špičkové kvality a designu, který se řadí mezi to nejlepší ze světové produkce.

Designéři se při návrzích inspirovali motivy mramoru, onyxu, kamene,dřeva nebo betonu.

Aktuální kolekce materiálů si můžete prohlédnout zde.