top of page

Kuchyň je místem, kde si v rychlosti uděláte espresso, ale budete v ní trávit i více času při přípravě rodinných jídel nebo kulinářských specialit pro vaše návštěvy. Kuchyň je místem setkávání a tvoření, pomáhá nám udržovat zdravý životní styl a v neposlední řadě také řešíme náš dopad na životní prostředí v rámci třídění odpadů a šetrnosti spotřebičů. Tyto a další aspekty vám pomůžeme zakomponovat do vaší nové kuchyně. Zároveň je ale důležité, aby vše bylo tzv. "po ruce". Při návrhu se proto snažíme najít kompromis mezi designem, funkcemi a ergonomií.

1. krok - zjištění vašich potřeb

Aby se vše podařilo a vaše nová kuchyň splnila všechna očekávání, tak od vás budeme potřebovat:

  • Projektovou dokumentaci, pokud se chystáte stavět.

  • Pro existující prostory potřebujeme foto prostoru, kde bude kuchyň umístěna. Nejlépe z různých úhlů a s detaily umístění dveří, oken, el. zásuvek, odsávání atd.

  • Nákres kuchyně stačí vytvořit ručně na papír

  • Základní informace nám můžete zaslat emailem nebo předat v rámci první schůzky u nás na prodejně.

 

Pokud si netroufnete nebo nemáte čas na pořízení fotek a plánku, tak vás může navštívit náš technik a vše si detailně zaměří samostatně.

 

Na první schůzce spolu projdeme základní otázky týkající se:

  • Dispozice prostoru, uživatelů a možných variant uspořádání kuchyně

  • Cenové relace 

 

Na vzorových příkladech vám ukážeme možnosti a pokud se shodneme na rámcové představě, která musí odpovídat vašim finančním představám, tak pokračujeme ve výběru:

  • Materiálu kuchyňské pracovní desky

  • Povrchových materiálů dvířek, typů pojezdů a úchytů

  • Elektrických spotřebičů (funkce, preferovaná značka)

  • Doplňků – vodovodní baterie, osvětlení, odpady atd.

 

Na prodejně máme vystavenou vzorovou kuchyň s různými typy dvířek a jejich vyklápění, pojezdů a úchytů. Můžete si zde vyzkoušet styl, který vám bude nejlépe vyhovovat.

2. krok - návrh a vizualizace

Následně pro vás zhotovíme návrh ve formě 3D vizualizace (2 x panorama – ve dne a za šera (ukázka osvětlení), několik statických pohledů z různých úhlů) a domluvíme si druhou schůzku. Návrh je zpoplatněný a odečítá se od finální ceny.

Na druhé schůzce vás seznámíme s návrhem a společně doladíme povrchové materiály, úchyty, spotřebiče a další. Na základě vašich připomínek se dohodneme na konečném rozvržení a výběru doplňků. Po kontrole a odsouhlasení následuje návrh smlouvy.

S návrhem kuchyně a smlouvy zákazník většinou odchází domů, aby mohl vše v klidu zvážit a probrat s rodinou. Pokud je vše v pořádku, tak následuje podpis smlouvy, zálohová platba a také s vámi dohodneme termín, kdy se k vám vypraví náš technik a provede finální zaměření.

3. krok - výroba a montáž

Třetím krokem při realizaci vaší nové kuchyně je samotná výroba a montáž. Doba výroby je závislá na složitosti dispozic a doba dodání doplňků pak na aktuální situaci na trhu se spotřebiči atd. Samotná montáž trvá obvykle mezi 8 a 24 hodinami. V případě velkých kuchyní může být i delší. 

4. krok - předání a zaškolení

V rámci montáže proběhne i zaškolení v používání spotřebičů (varné desky, filtry v odsavačích, první použití trouby a lednice) a dalších doplňků. Předání záručních listů, návodů a údržbových postupů. Tím končí předání a nastává čas, kdy si můžete užít vaření ve vaší nové kuchyni.

bottom of page